Ruszyła rekrutacja do 6. edycji Szkoły Przywództwa Instytutu Wolności

Szkoła Przywództwa Instytutu Wolności to inicjatywa, która powstała w 2015 roku, aby budować przyszłe elity zarządzające biznesem, administracją, instytucjami pozarządowymi, samorządowymi i rządowymi. Celem programu jest wsparcie rozwoju młodej generacji liderów z całego kraju, którzy są zaangażowani na rzecz wspólnoty. Od początku istnienia programu odbyło się 5 edycji Szkoły Przywództwa, w których wzięło udział 560 liderów z całej Polski.

W 6. edycji Szkoły Przywództwa Instytutu Wolności zajęcia poprowadzą: Jadwiga Emilewicz, prof. Andrzej Zybertowicz, Zbigniew Jagiełło, Wiktor Janicki, prof. Katarzyna Pisarska, Tomasz Suchański, Izabela Albrycht, Sławomir Dębski, Witold Jurasz, dr Adam Eberhardt, Marek Cichocki, Olaf Osica, dr Jacek Bartosiak oraz wielu znamienitych ekspertów ze świata polityki, biznesu i nauki.
Pełna lista wykładowców dostępna na stronie SPIW.

Co czeka uczestników 6. edycji Szkoły Przywództwa?

• 9 weekendowych zjazdów w Warszawie,
  • zajęcia z najwyższej klasy ekspertami z wielu branż, prezesami i właścicielami największych firm i instytucji, wybitnymi ekspertami i trenerami, czołowi politykami, ministrami,
  • nieformalne spotkania wieczorne w z najlepszymi dziennikarzami, pisarzami, ekspertami różnych dziedzin,
  • cykl specjalistycznych warsztatów w małych grupach przeprowadzonych m.in. przez czołowych menedżerów firmy Roche,
  • zajęcia networkingowe.

100 najlepszych kandydatów, wybranych w dwuetapowej rekrutacji, weźmie udział w 6. edycji Szkoły Przywództwa, która odbywać się będzie od października 2020 do marca 2021.
Zasady uczestnictwa oraz formularz rekrutacyjny dostępne są na stronie internetowej projektu.
Rekrutacja trwa do 31 lipca 2020 r.