Targi StudyUK 2017 w Warszawie oraz Krakowie

W imieniu British Council chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na Targi Edukacyjne StudyUK, które odbędą się w piątek 24 listopada 2017 r. w Krakowie, w Hotelu Andel’s, ul. Pawia 3  w godz. 11.00 – 17.30 oraz w sobotę 25 listopada w EXPO XXI w Warszawie ul. Prądzyńskiego 12/14 w godz. 11.00 – 17.30

Targi StudyUK są doskonałą okazją do uzyskania dokładnych informacji na temat studiowania w Wielkiej Brytanii i do zapoznania się z najnowszą ofertą uczelni.  Będzie można także poznać szczegóły testów językowych IELTS. W trakcie targów odbędą się różnorodne prezentacje i warsztaty, dotyczące m.in. przygotowania portfolio, umiejętności pisania dobrego listu motywacyjnego oraz podania o pożyczkę studencką. W nadchodzącym roku akademickim pożyczki na studia dla studentów z Unii Europejskiej będą udzielane już ostatni raz.

Będziemy gościć aż  40  uniwersytetów brytyjskich. Ich listę oraz więcej informacji o Targach można znaleźć na naszej stronie https://www.britishcouncil.pl/events/study-uk

Wstęp na targi jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja na naszej stronie.