Zapraszamy na Graduate Programme Day!

Graduate Programme Day to już trzynasta edycja Targów Przyszłych Menedżerów organizowanych na terenie Szkoły Głównej Handlowej przez CEMS Club Warszawa, organizację powstałą przy globalnym programie wymiany menedżerskiej CEMS MIM.

Tegoroczna edycja projektu odbędzie się 28 lutego 2019 roku. Projekt skierowany jest do studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów uczelni o profilu ekonomicznym, ale na obecnych targach nawet studenci studiów licencjackich z kierunków technicznych znajdą coś dla siebie. Podczas całodniowych targów wszyscy będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą programów menedżerskich oraz oferty letnich stażów i praktyk wakacyjnych największych korporacji z różnych sektorów gospodarki.  Na targach przedstawiciele firm będą prezentować szczegółowo oferty oraz udzielą praktycznych informacji dotyczących procesów rekrutacyjnych obowiązujących w danej organizacji.

Dodatkowo, dla wszystkich zainteresowanych Targami, którzy nie będą mieli możliwości pojawić się 28 lutego w Szkole Głównej Handlowe w Warszawie, oferujemy innowacyjne Wirtualne Targi Pracy, dostępne od 14 lutego do 28 lutego 2018 roku.  Znajdą się tam oferty wszystkich partnerów biorących udział w Targach. Wirtualne Targi Pracy oraz wszelkie informacje związane z wydarzeniem dostępne są na gpd-sgh.pl.