Bezpłatne szkolenie z obserwacji rozpraw sądowych! Poznaj Obywatelski Monitoring Sądów

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie z monitoringu prawa (nie tylko dla studentów prawa) organizowane przez Fundację Court Watch Polska!

Dla kogo jest szkolenie?
Szkolenia dostępne są dla wszystkich, choć obserwatorami rozpraw mogą być tylko osoby pełnoletnie. Z uwagi na możliwość rozliczania w ten sposób praktyk studenckich – szczególnie zapraszamy na nie studentów prawa i administracji.

Podczas szkolenia dowiesz się m.in.:

• Jak zostać obserwatorem rozpraw?
  • Dlaczego prowadzimy Obywatelski Monitoring Sądów?
  • W jaki sposób obecność obserwatorów na rozprawach może poprawić działanie polskich sądów?
  • Jakie prawa przysługują Ci na sali rozpraw?
  • Jak rozliczyć udział w Obywatelskim Monitoringu Sądów w ramach praktyk studenckich?

Szkolenia online w formie webinariów dla przyszłych obserwatorów rozpraw odbędą się w kilku terminach, żeby wszyscy zainteresowani mogli wziąć udział w dogodnym dla siebie czasie:
19 października godz. 10:00
25 października godz. 17:00