Bezpłatny Kongres Dobrych Praktyk Zawodowych już 26 maja!

Kongres jest wydarzeniem, podczas którego organizatorzy i zaproszeni eksperci – przedsiębiorcy, studenci i przedstawiciele Uniwersytetu Śląskiego będą rozmawiali w jaki sposób zorganizować praktyki studenckie, aby miały one realny, dobry wpływ na rozwój dalszej kariery zawodowej. Pełna agenda wydarzenia oraz formularz zapisu znajduje się pod linkiem: https://www.marketingsilesia.pl/kongres-dobrych-praktyk-zawodowych.

Śląskie Towarzystwo Marketingowe we współpracy z Uniwersytetem Śląskim realizuje projekt pn. Praktyka czyni mistrza. Studenckie praktyki zawodowe w obliczu zmian prawnych, społecznych i gospodarczych, który jest finansowany w ramach Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021 Program Edukacja, nr projektu EOG 19/K3/W/0011. Jest to działanie zmierzające do uregulowania zasad realizacji praktyk, szczególnie w przypadku studentów kierunków praktycznych UŚ, jak i popularyzacji dobrych praktyk w tym zakresie wśród pracodawców i studentów innych uczelni.

Szczegółowe informacje na temat projektu i jego rezultatów znajdują się tutaj.

Agenda Kongresu dostępna jest pod TYM LINKIEM!

Udział w Kongresie jest bezpłatny – wymagana rejestracja – ZAPISZ SIĘ!