„Buduj z nami lepszy klimat” – program płatnych praktyk letnich w Banku Ochrony Środowiska

Bank Ochrony Środowiska zaprasza studentów do nowego, wakacyjnego projektu płatnych praktyk „Buduj z nami lepszy klimat”.

Oferujemy Ci:

  • zdobycie cennego doświadczenia z kapitalnym efektem
  • płatne 3-miesięczne praktyki (od lipca do września w Centrali BOŚ Banku w Warszawie)
  • hybrydowy i elastyczny wymiar pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie Mentora i współpracę z ekspertami, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą
  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej
  • możliwość rozwoju i realizacji różnorodnych projektów
  • pracę w otwartej atmosferze w zgranym zespole ludzi, którzy tworzą dobry klimat
  • onboarding i pakiety startowe

Poszukujemy studentów:

  • 4. i 5. roku (IV i V roku studiów jednolitych magisterskich oraz I i II roku studiów uzupełniających magisterskich)
  • otwartych na ambitne zadania
  • chętnych do rozwijania swojego potencjału zawodowego
  • komunikatywnych i z inicjatywą

Nasze praktyki to idealny start Twojej kariery zawodowej. Jeśli chcesz zdobywać wiedzę w obszarze:

  • Zarządczym
  • Biznesowym
  • Finansów i Operacji
  • Ryzyka
  • Ekologii i Klimatu