Capgemini zatrudnia w całej Polsce. Ruszyła kampania rekrutacyjna.

Trwa ogólnopolska kampania rekrutacyjna Capgemini „Open for Open Minds”. Firma, będąca światowym liderem w dziedzinie doradztwa biznesowego, usług technologicznych i transformacji cyfrowej, poszukuje nowych talentów do swoich oddziałów, głównie w Małopolsce oraz na Śląsku. Aplikacje można składać za pośrednictwem strony www.foropenminds.pl.

Firma Capgemini, która globalnie zatrudnia 200 tys. osób w 40 krajach, obecna jest w Polsce od 1996 roku, a jej oddziały znajdują się w Krakowie, Katowicach, Opolu, Poznaniu, Wrocławiu i w Warszawie. Z roku na rok zespół powiększa się, a firma planuje kolejne zatrudnienia. To szansa dla tych osób, które chcą budować swoją karierę w międzynarodowych strukturach i we współpracy ze znanymi markami.

‒ „Sektor nowoczesnych usług dla biznesu wciąż stoi w obliczu konieczności zaspokojenia dużych potrzeb rekrutacyjnych. Opublikowany przez Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) sondaż pokazał, że szefowie działów HR organizacji należących do ABSL uważają, że zatrudnienie wciąż będzie rosnąć, podobnie jak w roku ubiegłym. W związku z rozwojem firmy, startujemy z nową odsłoną kampanii «Open for Open Minds», która pozwoli nam pokazać, dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu.” ‒ mówi Ewa Gołębiewska-Krzyżan, Vice President HR w Capgemini.

Capgemini to przede wszystkim pracodawca z dobrą marką, który dynamiczny wzrost zawdzięcza zadowoleniu pracowników, a także uznaniu ze strony klientów. Do swoich szeregów poszukuje przede wszystkim profesjonalistów i ekspertów z obszaru IT. Zatrudnia inżynierów i administratorów sieci i infrastruktury, konsultantów oraz architektów z obszarów: automatyzacji, wirtualizacji, rozwiązań chmurowych, bazodanowych, serwerowych, sieciowych oraz Business Intelligence.

Firma dynamicznie powiększa również działy o wyspecjalizowanych ekspertów z obszaru nowoczesnych usług biznesowych. Poszukiwani są doradcy biznesowi, konsultanci, którzy tworzą innowacyjne rozwiązania dla klientów z zakresu min. finansów i księgowości. Zatrudniając się tam można liczyć na kluczowe role w tworzeniu nowej generacji rozwiązań w zakresie automatyzacji i transformacji procesów biznesowych dla najbardziej wymagających klientów; znanych, globalnych marek.

‒ „Pracujemy z najnowszymi technologiami, w tym sztuczną inteligencją (AI), robotyką i przetwarzaniem danych kognitywnych. Kandydatom z dużą wiedzą i szerokimi kompetencjami zapewniamy możliwość rozwoju w projektach dopasowanych do ich kwalifikacji, oferując ciekawe wyzwania w codziennej pracy ze światowymi markami i partnerami Capgemini, takimi jak Microsoft, Google, Amazon czy SAP. Z kolei osoby bez doświadczenia będą mogły liczyć na to, że nauczymy je wszystkiego, co jest konieczne do pracy w danej branży, na przykład w branży finansowej” ‒ wyjaśnia Wojciech Cichoń, dyrektor Business Services.

W Capgemini, poza profesjonalistami, mile widziani są również absolwenci i osoby bez doświadczenia zawodowego, ale za to z dobrą znajomością języków obcych. Takie osoby chętnie zatrudniane są do obsługi klienta zagranicznego w obszarze księgowości, finansów, logistyki, HR i innych. Firma zapewnia im praktyczne szkolenia zawodowe. Poza powszechnym językiem angielskim szczególnie doceniana jest znajomość języka francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, a także języków skandynawskich, oraz niderlandzkiego. Kampania rekrutacyjna „Open for Open Minds” ma na celu pokazanie kandydatom, że Capgemini jest otwarte na ludzi o szerokich horyzontach i stawia na talenty.

‒ „Nasi pracownicy mogą liczyć na elastyczność, jeśli chodzi o warunki pracy. Dbamy również o ich rozwój, organizując szkolenia specjalistyczne i językowe. Nasze biura są nowoczesne i komfortowe. Dbamy o to, żeby odpowiednio wdrożyć nowe osoby. Pytamy o ich potrzeby i odpowiadamy na nie tak, żeby proces onboardingu przebiegał sprawnie i bezproblemowo. Jesteśmy dumni z faktu, że Capgemini już po raz kolejny otrzymało certyfikat Top Employers Polska, przyznany za efektywny sposób zarządzania talentami, oraz za korzystne warunki pracy, jakie oferujemy. Stawiamy też na różnorodność, chętnie pracujemy z osobami z różnych środowisk i o zróżnicowanym doświadczeniu. Wierzymy, że tak pojmowana różnorodność jest zaletą i szansą na stały rozwój firmy mówi Ewa Gołębiewska-Krzyżan.

W ramach kampanii w 5 miastach w Polsce – w Krakowie, Katowicach, Opolu, Wrocławiu i Poznaniu, pojawiły się banery oraz billboardy z grą słowną, której celem jest zwrócenie uwagi potencjalnych kandydatów na możliwości jakie daje Capgemini. Więcej informacji na stronie internetowej foropenminds.pl.

O Capgemini

Capgemini to światowy lider w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej, którego celem jest wprowadzanie czołowych i innowacyjnych rozwiązań oraz udostępnienie całej gamy nowych możliwości klientom w rozwijającym się informatycznym świecie cyfryzacji, chmury i platform. Capgemini, opierając się na swojej 50-letniej tradycji i szerokiej wiedzy branżowej, umożliwia organizacjom realizację ich ambicji biznesowych, udostępniając szereg usług, od strategii po działalność operacyjną. Capgemini kieruje się przekonaniem, że wartość biznesowa technologii pochodzi od ludzi i ma im służyć. To wielokulturowa firma, licząca 200 000 pracowników zatrudnionych w 40 krajach. Grupa odnotowała światowy przychód na poziomie 12,8 mld EUR.

Zapraszamy na stronę www.capgemini.com. People matter, results count.