Career Day na Wydziale Ekonomicznym – spotkania z praktykami! Weź udział w spotkaniu i zdobądź atrakcyjne zatrudnienie

Drodzy Studenci!
Zapraszamy do udziału w Career Day – spotkania z praktykami!

Podczas Career Day będziecie mogli zaznajomić się z oczekiwaniami rynku pracy oraz wymaganiami na konkretnych stanowiskach.

Wydarzenie umożliwi Wam też uzyskanie informacji o praktykach studenckich.
Career Day jest skierowany do wszystkich studentów, ze szczególnym uwzględnieniem @Wydział Ekonomiczny UO.
Wydarzenie odbędzie się 21 czerwca 2022 r. w godz. 9.00-14.00 w budynku Wydziału Ekonomicznego przy ul. Ozimskiej 46A w Opolu.

Wśród pracodawców, którzy wezmą udział w Career Day, znajdziecie następujące firmy:
✅Solidaris Sp. z o.o.
✅F.H.U. ELTOR
✅Siegenia-Aubi Sp. z o.o.
✅Neapco Polska
✅Polaris Industries
✅ifm electronic Sp. z o. o.
✅Animex Foods Sp. z o.o. Oddział w Opolu
✅GTVBUS POLSKA SP. Z O.O.
✅CCIG Group
✅Raben Logistics Polska
✅TransEDU
✅PAUL SCHOCKEMÖHLE LOGISTICS POLSKA SP. Z O.O.
✅Nutricia Zakłady Produkcyjne
✅Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON)
✅Zakład Ubezpieczeń Społecznych Opole
✅LKW Walter*
*spotkanie osobiste z pracodawcą możliwe podczas Career Day na Wydziale Filologicznym, w czwartek 23.06.2022 r.

O wydarzeniu:
“Career Day – spotkania z praktykami” to unikatowa forma wizyt w Uniwersytecie Opolskim, która łączy szybkie spotkania pracodawców ze studentami z możliwością przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych. Współorganizatorem wydarzenia jest Uniwersyteckie Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Uniwersytetu Opolskiego. Partnerem wydarzenia jest Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki.