Career Day na Wydziale Filologicznym – 23.06.2022 r. przyjdź i spotkaj pracodawców na Uniwersytecie Opolskim!

Drodzy Studenci!

Zapraszamy do udziału w Career Day – spotkania z praktykami!

Podczas Career Day będziecie mogli zaznajomić się z oczekiwaniami rynku pracy oraz wymaganiami na konkretnych stanowiskach.
Wydarzenie umożliwi Wam też uzyskanie informacji o praktykach studenckich.

Career Day jest skierowany do wszystkich studentów, szczególnie zapraszamy osoby znające język niemiecki.

Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca 2022 r. w godz. 9.00-14.00 w budynku Instytutu Psychologii przy Pl. Staszica 1.

Wśród pracodawców, którzy wezmą udział w Career Day, znajdziecie następujące firmy:
🔵Atos Poland Global Services
🔵Capita
🔵Capgemini
🔵Ista Shared Services
🔵LKW Walter Group

O wydarzeniu:
“Career Day – spotkania z praktykami” to unikatowa forma wizyt w Uniwersytecie Opolskim, która łączy szybkie spotkania pracodawców ze studentami z możliwością przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych. Współorganizatorem wydarzenia jest Uniwersyteckie Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Uniwersytetu Opolskiego. Partnerem wydarzenia jest Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki.