Cykl certyfikowanych szkoleń online “Get the G skills”!

PwC Service Delivery Centrer zaprasza studentki i studentów Uniwersytetu Opolskiego do udziału w certyfikowanym cyklu szkoleniowym Get the G skills, w ramach którego studenci zyskają możliwość poznania narzędzi pakietu GOOGLE G Suite, jak również technik i narzędzi wspierających efektywne działanie. Wszystkie spotkania odbędą się w formule online.

Szkolenia w ramach cyklu odbędą się w następujących terminach:

• Narzędzia G-Suite: komunikacja30 czerwca, godzina 13.00
  • Narzędzia G-Suite: współpraca i przechowywanie danych2 lipca, godzina 13.00
  • Złodzieje czasu: techniki oraz narzędzia wspierające efektywność działania7 lipca, godzina 13.00

Szkolenia będą prowadzone w języku polskim.

Podczas szkoleń G-Suite pojawią się przygotowane przez trenera zadania, które uczestnicy będą wykonywać w trakcie spotkania. Jeśli nie posiadasz konta Gmail rekomendowane jest jego założenie w celu większej efektywności i możliwości testowania rozwiązań prezentowanych podczas szkolenia na żywo.

Zgłoszenia można wysyłać do 29 czerwca, do godziny 10.00.

Więcej informacji: