Deloitte – Konkurs dla studentów prawa

Deloitte zaprasza na Tax Wars – Litigation Tournament. Weź udział w symulacji rozprawy sądowej pod okiem najlepszych prawników w Polsce, wygraj 10 000 zł i doskonal swój warsztat prawniczy!

Tax Wars – Litigation Tournament to konkurs w formie spotkań online, podczas którego będziesz mieć okazję do współpracy z zespołem Prawników zespołu #Litigation przy rozwiązywaniu zadań indywidualnych oraz zespołowych. Poznasz najbardziej skuteczne praktyki przygotowywania pism procesowych i metody efektywnej walki na argumenty.

Jeśli jesteś studentem III, IV i V roku studiów prawniczych, interesuje Cię prawo podatkowe i chcesz wcielić się w rolę prawnika procesowego w postępowaniu sądowym, wyślij swoje zgłoszenie.

Jak dołączyć do Tax Wars – Litigation Tournament?

• Wyślij do nas swoje CV,
  • Rozwiąż testy rekrutacyjne,
  • Weź udział w konkursie!

Dlaczego warto?

• Wcielisz się w rolę prawnika procesowanego w postępowaniu sądowym,
  • Rozszerzysz sieć kontaktów o najlepszych praktyków na rynku,
  • Możesz wygrać nagrody finansowe – dla najlepszych odpowiednio: 10 000 zł, 3 000 zł i 1 000 zł,
  • Otrzymasz certyfikat uczestnictwa i cenny wpis w CV,
  • Dzięki informacji zwrotnej udoskonalisz swój warsztat prawniczy,
  • Najlepszym zaoferujemy skrócony proces rekrutacji na praktyki w zespole Litigation.

Zapisy trwają do 7 marca.
Szczegóły na stronie: https://deloi.tt/3qEUSCy