Druga edycja Tech Minds właśnie startuje! Zgłoś się już teraz!

Studiujesz i masz pomysł jak wykorzystać nowe technologie do procesu nauki na Twojej uczelni? Jeżeli tak, to Tech Minds jest dla Ciebie!

Przed uczestnikami tegorocznej edycji Tech Minds stawiamy pytanie: „W jaki sposób odpowiedzialnie wykorzystać technologię by wspierać edukację?” Jeśli masz pomysł na projekt w swojej uczelni – zgłoś się do Tech Minds!

Do wygrania są trzy granty po 25 tys. złotych na wdrożenie zwycięskich projektów, 10 nagród po 5 tys. złotych dla finalistów oraz nagrody rzeczowe.

🔔 Early birds: wypełnij I etap zgłoszenie do konkursu do 15 listopada, a otrzymasz dodatkowe benefity, które pomogą w przygotowaniu projektu. Na zgłoszenia gotowych projektów czekamy do 9 grudnia 2022 roku.

Po więcej informacji wejdź na: https://www.pwc.pl/pl/tech-minds.html

Organizatorem konkursu jest PwC Polska, partnerem głównym jest CIONET, partnerem konkursu Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog oraz Instytut Polska Przyszłości im. Stanisława Lema. Patronat technologiczny objęły: Microsoft, Google Cloud, AWS, Salesforce i SAP.

#TechMinds #technologia #socialimpact #digitaltransformation