Giełda Pracy Online: Fakty na temat własnej osoby, które chcemy ujawnić. Autoprezentacja celowa czy spontaniczna. Perspektywa rekrutera | 21.04.2020

Poszukując pracy kontaktujesz się z ludźmi i jedną z ważniejszych spraw jest wywarcie pożądanego wrażenia na potencjalnym pracodawcy.
Pożądanego wrażenia opartego na wyeksponowaniu wiedzy, umiejętności, kwalifikacji czy kompetencji.

Na szkoleniu:

• dowiesz się, jak różne rezultaty mogą przynosić różnorakie strategie wywierania wrażenia,
  • uzyskasz wyższy poziom świadomości własnych zachowań autoprezentacyjnych,
  • podejmiesz próbę zrozumienia sytuacji w których autoprezentacja jest utrudniona,
  • zastanowisz się nad dylematem skromności tzn. czy warto się promować w oczach innych.

Szkolenie poprowadzi:

Michał Szyderski – doradca zawodowy, psycholog. Na koncie ma wiele szkoleń oraz procesów doradczych z zakresu komunikacji, asertywności oraz autoprezentacji. Doświadczony rekruter oraz założyciel Grupy Murki.

Szkolenie prowadzone online. Uczestnicy szkolenia otrzymają link na adres e-mail podany przy rejestracji.
21 kwietnia 2020, godz. 11:00 – 12:00