Gra o karierę – oferta Uniwersytetu Opolskiego

“Gra o Karierę – Biura Karier dla Ciebie”

Akademickie Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego bierze udział w projekcie “Gra o karierę” Sprawdź jaką ofertę szkoleń, webinarów, spotkań i konsultacji online zaplanowaliśmy dla Ciebie w dniach 25 – 29.05.2020 roku.

Gra o karierę – co to takiego?

To ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP.
W ramach projektu wszystkie biura karier w całej Polsce organizują warsztaty, szkolenia, konferencje i inne wydarzenia pod wspólnym szyldem „Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie” specjalnie dla studentów z całego kraju.

Szybka korekta CV

Dostępność: codziennie
Konsultacje CV – wyślij nam swój dokument CV i odbierz indywidualne porady jeszcze tego samego dnia! Odśwież, zaktualizuj i zaprezentuj się swojemu przyszłemu pracodawcy z jak najlepszej strony!

Wyślij swój dokument (w formacie .pdf) przez formularz zgłoszeniowy na stronie www.kariera.uni.opole.pl/cv i odbierz garść cennych porad 🙂

Poradnictwo zawodowe

Dostępność: codziennie, godz. 9:00-14:00
Porady doradcy zawodowego – Wiemy, że część tematów należy omówić na indywidualnych spotkaniach. Nawet najlepsze kreatory CV, artykuły i wirtualni asystenci i webinary nie zastąpią bezpośredniego kontaktu z doradcą zawodowym. Wspólnie zadbamy o Twoją karierę. W zależności od Twoich preferencji możemy spotkać się w wideoczacie, na messengerze lub porozmawiać telefonicznie. To Ty wybierasz termin i rodzaj połączenia.

Absolwent miesiąca

Dostępność: codziennie
Uniwersytet Opolski ma niezwykły potencjał, jest uczelnią kariery, a osoby kończące tutaj studia spełniają swoje pasje, realizują się zawodowo i dobrze odnajdują się na rynku pracy. Na każdym etapie kształcenia pomocy udziela Akademickie Centrum Karier – zarówno w trakcie trwania studiów jak i po zakończeniu Absolwenci Uniwersytetu Opolskiego utrzymują kontakt i otrzymują realne wsparcie, dzieląc się swoimi doświadczeniami z młodszymi koleżankami i kolegami. Cykl Absolwent Miesiąca prezentuje kariery ciekawych osób, które wykorzystały możliwości jakie daje Uniwersytet Opolski.

Poczytaj historie Absolwentów Miesiąca: www.kariera.uni.opole.pl/absolwent-miesiaca

Giełda Pracy Online: profile wystawców i porady rekruterów

Dostępność: codziennie
Oferty pracy, praktyk i zakładka “3 pytania do rekrutera” – czyli garść porad przygotowanych przez ekspertów wyłącznie dla Ciebie! Poznaj profile pracodawców Giełdy Pracy Online i aplikuj, a przy okazji skorzystaj z cennych wskazówek online: www.kariera.uni.opole.pl/wystawcy-gieldy-pracy-online

Szkolenia online i webinary

Zapisz się na szkolenia online i zdobądź garść cennych informacji! Poniżej szczegóły:

Online: Podstawowe zasady tworzenia CV | 26.05.2020

Online: Student/absolwent w międzynarodowej kancelarii prawnej | 27.05.2020

Online: Jak Cię widzą, tak Cię…lajkują. Mój wizerunek w sieci | 28.05.2020

Online: Savoir vivre prywatnie i w biznesie | 29.05.2020

Informacje organizacyjne dotyczące szkoleń online:

• Szkolenia odbywają się w platformie MS Teams (logowanie z użyciem adresu e-mail w domenie student.uni.opole.pl.),
  • Obowiązują wcześniejsze zapisy,
  • W dniu szkolenia uczestnicy szkolenia otrzymają link do grupy szkoleniowej na adres e-mail podany przy rejestracji.

Poznaj ogólne zasady szkoleń online: www.kariera.uni.opole.pl/zasady-online/

Chcesz dowiedzieć się, co przygotowały inne Uczelnie? – szczegóły znajdziesz na stronie i w harmonogramie.

Zapraszamy!