Konferencja “Opole – The place to grow”

Konferencja pod tytułem “Opole The Place to Grow” organizowana jest przez Urząd Miasta Opola przy współpracy z Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu oraz Związkiem Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) będącym wiodącą organizacją reprezentującą nowoczesne usługi dla biznesu w Polsce.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 27 listopada br. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym. W ramach konferencji poruszone zostaną m. in. tematy dotyczące pozycji Opola na gospodarczej mapie Polski, trendów gospodarczych z jakimi przyjdzie się zmierzyć Opolu w najbliższych latach, strategii rozwoju miasta i regionu na najbliższe lata, perspektyw rozwoju gospodarki Opola – ze szczególnym uwzględnieniem sektora nowoczesnych usług biznesowych oraz szans i wyzwań stojących przed sektorem nowoczesnych usług dla biznesu w regionie.

Całość wydarzenia poprowadzi dziennikarz gospodarczy TVN24 Igor Sokołowski.

Wśród uczestników konferencji znajdą się firmy z sektora nowoczesnych usług dla biznesu, które prowadzą oddziały w Opolu jak i wiodący przedstawiciele sektora w Polsce. Ponadto gościć będziemy przedstawicieli środowisk akademickich, gospodarczych i otoczenia biznesu, potencjalnych inwestorów czy firmy doradcze oraz studentów.

Po merytorycznej części wydarzenia odbędzie się koncert zespołu Jarecki Live Band połączony z występem przygotowanym przez standupera Jakuba Krzaka, na który zapraszamy studentów opolskich uczelni.

AGENDA KONFERENCJI

Wstęp na konferencję jest bezpłatny, wyłącznie z zaproszeniami:

WEŹ UDZIAŁ