Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw dla studentów zainteresowanych tematyką digital marketingu

Zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych tematyką digital marketingu na Kongres Małych i Średnich przedsiębiorstw odbywający się w dniach 20-22.11 w MCK Katowice.

Dnia 21.11 o 11:30 w sali nr 24 odbędzie się panel dyskusyjny, na którym będą poruszane takie zagadnienia jak:

• Jak współczesna psychologia wpływa na marketing?
  • Co czeka digital marketing w 2023?
  • Jak budować przewagi konkurencyjnej w sprzedaży?

Zaproszeni prelegenci:
  • Prof. Andrzej Falkowski – psycholog z Uniwersytetu SWPS
  • Marcin Wojda – Pełnomocnik Zarządu Cityboard Media ds. Sprzedaży
  • Mateusz Bojanowski – Digital Partner w Cityboard Media

O Wydarzeniu :

Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw to wydarzenie dedykowane przedsiębiorczości i wszystkiemu co z nią związane. To miejsce uczestnictwa kilkudziesięciu tysięcy przedsiębiorców i ekspertów z całego świata oraz przedstawicieli administracji, samorządów, nauki i otoczenia biznesu.

Organizator:

Organizatorem Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest MCK Katowice. Podczas wydarzenia będzie obecny przedstawiciel HR z Cityboard Media, z którym będzie można porozmawiać o potencjalnej współpracy.

Dla kogo:

Dla każdego zainteresowanego tematyką przedsiębiorczości, finansów, prawa, marketingu, sprzedaży i biznesu. Wydarzenie jest bezpłatne, nie trzeba się na nie rejestrować.

Sposób aplikacji: