Mars Open Talks #3 Marketing

MARS OPEN TALKS OPIS PROGRAMU

Mars Open Talks to inicjatywa Współpracowników Mars mająca na celu dzielenie się wiedzą ze wszystkimi studentami. Przez dziesiątki lat na rynku zdobyliśmy wiele doświadczeń, które sprawiły, że jesteśmy liderami w naszej branży. Czas przekazać tę wiedzę innym! Pokażemy Wam, jak wygląda od środka praca w jednej z największych firm FMCG na świecie. Nasi trenerzy wprowadzą Was w świat społecznie odpowiedzialnego biznesu, w trakcie 5 wirtualnych spotkań. Dołączcie do naszej podróży przez działy sprzedaży, marketingu, inżynierii i finansów Mars w Polsce.

OPIS DRUGIEGO WYKŁADU DOT. MARKETINGU

• Słyszałeś na studiach coś obadaniach, promocji, analityce, ale chciałbyś zobaczyć, jak to wygląda w praktyce?
  • Chcesz dowiedzieć się, jak tworzymy znane na całym świecie marki dla zwierząt?
  • Masz dość teorii i marzy Ci się spotkanie wypełnione case’ami biznesowymi?Tego wszystkiego i o wiele więcej dowiesz się w trakcie kolejnego spotkania Mars Open Talks! Tym razem poruszymy temat MARKETINGU.
    Spotkamy się online już 28 stycznia o 16.00! Link do transmisji uczestnicy otrzymają od nas mailowo, w dniu wydarzenia.

WYKŁADY

Mars Open Talks #3: Jak przez właściciela dotrzeć do serca pupila. Rozmawiamy o marketingu w FMCG.

TALK 1 Badania, analityka i kreacja, czyli za co kochamy swoją pracę?
Marketing to temat rzeka, łączący w sobie wiele obszarów, od strategicznych po typowo operacyjne.
Misja i wizja marki, badania konsumenckie, marketing “XP”, dogłębna analiza rynku, lokalna kreacja
na podstawie globalnego brandbooka. Codziennie robimy coś innego i dlatego o tym, jak wygląda
nasza praca w Mars, możemy opowiadać długo 😉. Podczas spotkania to Wy będziecie wybierać
zagadnienia, które interesują Was najbardziej! Już teraz obiecujemy, że podzielimy się z Wami
naszą wiedzą i doświadczeniem, by pokazać, jak wiele możliwości i radości daje opieka nad marką
Royal Canin.
Trenerki:

• Anna Moryto, Central Northern Europe VET Portfolio Manager (Royal Canin)
  • Agnieszka Czeczenikow, VET Transformation Manager (Royal Canin)
  • Gościnnie Katarzyna Świerczek, MIE Intern (Royal Canin)

TALK 2

Czy marketing jest dla mnie? Kilka słów o faktach i mitach dotyczących pracy
marketera.
Product, price, placement, promotion. Słynna zasada 4P jest podstawą wszelkich działań
marketingowych. To już pewnie wiecie z zajęć na uczelni. Jednak to dopiero początek!
W trakcie naszego spotkania opowiemy o tym, dla kogo praca w marketingu będzie idealnym
wyborem ścieżki kariery. Zmierzymy się z faktami i mitami krążącymi po rynku, pokażemy Wam, że
zarówno umysł ścisły, jak i kreatywny znajdą swoje miejsce w świecie marek, strategii i danych.
Trenerki:

•  Iwona Zagórska-Dusik, Cat Portfolio Manager (Mars Petcare)
  • Urszula Włodarczyk, Dog Portfolio Manager (Mars Petcare)

O MARS

Mars to rodzinna firma z ponad stuletnią tradycją. Jesteśmy z tego dumni. Wierzymy, że świat, jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj. Tym śmiałym ambicjom towarzyszą działania ponad 130 tysięcy naszych Współpracowników w 80 krajach na całym świecie. Codziennie tworzymy produkty, których marki są znane na całym świecie, takie
jak M&M’S®, SNICKERS®, ORBIT® czy SKITTLES®. Dbamy też o naszych czworonożnych pupili, dostarczając im najwyższej jakości produkty, m. in.: PEDIGREE®, WHISKAS®, SHEBA® czy
ROYAL CANIN®. To tylko niektóre z naszych marek!

PRZYDATNE LINKI

Strona Mars Inc.