Mój pomysł, moja wiedza, moja firma 2 – rekrutacja do projektu

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Opolskiego prowadzi rekrutację do projektu “Mój pomysł, moja wiedza, moja firma II”, a to oznacza, że:
✔️masz szansę zyskać dotację na uruchomienie działalności gospodarczej????

✔️ możesz uzyskać do 32 000 zł netto na swoją nową firmę (z czego: 22 500 zł jest przeznaczone na zakupy na start, prawie 10 000 zł na koszty działalności (ZUS, lokal, paliwo, itp.)????????

Co istotne, projekt jest kierowany do:
✔️mieszkańców województwa opolskiego;
✔️osób powyżej 30 lat;
✔️osób pozostających bez zatrudnienia lub pracujących (z zarobkami nie wyższymi niż minimalne wynagrodzenie za pracę).

Dokumentacja zgłoszeniowa oraz szczegóły dot. projektu dostępne są na stronie www.badzprzedsiebiorczy.uni.opole.pl, a bezpośredniego wsparcia udziela Marcin Ognisty ☎️☎️☎️ e-mail: mognisty@uni.opole.pl, tel. +48 77 452 74 58.

Nie spełniasz powyższych kryteriów, a interesuje Cię założenie własnej działalności? Zgłoś się do Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Opolskiego, wspólnie znajdziecie rozwiązanie ????