Możliwość współpracy przy dwóch programach Stowarzyszenia WIOSNA: Szlachetnej Paczce oraz Akademii Przyszłości

Stowarzyszenie WIOSNA poszukuje Koordynatorów ds. Promocji Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości, bez których Mądra Pomoc dla potrzebujących nie będzie możliwa. To właśnie oni, w 16 województwach w Polsce rekrutują zespoły Specjalistów_ek ds. Promocji, którzy odpowiadają za kontakt z mediami i partnerami, prowadzą Paczkowe social media i wspierają Wolontariuszy_ki w działaniach.

Taka praca daje nie tylko satysfakcję z niesienia pomocy, ale przede wszystkim możliwość zyskania kluczowych kompetencji cenionych na rynku pracy – związanych z zarządzaniem swoim czasem, project managementem, organizacją eventów oraz rozwój umiejętności komunikacyjnych, interpersonalnych i wielu innych. Bez wątpienia będzie to propozycja atrakcyjna dla studentów chcących inwestować w swój rozwój.

Nie lubisz zarządzać zespołem, ale świetnie radzisz sobie w social mediach, organizacji wydarzeń czy pracy z mediami? Zostań Specjalistą_tką do spraw Promocji i zostań częścią zespołu, który pracuje na wizerunek programów w Twoim województwie. Pomóż nam dotrzeć z pomocą do kolejnych Rodzin i Dzieci.

Więcej informacji dotyczących zgłoszenia się do ról można uzyskać na stronach www.superw.pl/zostan-kdsp/

Stowarzyszenie WIOSNA jest organizacją powstałą w 2001 roku. Działa ona na terenie całej Polski, realizując takie programy jak SZLACHETNA PACZKA czy AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI.

Szlachetna Paczka od 22 lat pomaga najbardziej potrzebującym, przywracając godność, marzenia i dając nadzieję na zmianę tym, którzy już dawno ją stracili. Szlachetna Paczka to nie jednorazowy prezent – to skuteczny, całoroczny i jedyny na świecie system pomocy bezpośredniej, który łączy ogromną skalę działania z tym, że konkretny człowiek wciąż pomaga w nim konkretnemu człowiekowi. W ubiegłej edycji Szlachetna Paczka dotarła z pomocą do ponad 15 400 rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Udało się to dzięki pomocy blisko 12 000 wolontariuszy.

Akademia Przyszłości od 20 lat zmienia życie dzieci, które straciły wiarę w siebie. Wykorzystując System Motywatorów Zmiany – unikalną metodologię pracy wolontariusza z dzieckiem – przeprowadza je od porażki w szkole do sukcesów w życiu.