Nabór do Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów 2022”

Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego informuje o naborze do 12. edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów 2022”. Wszystkie informacje oraz ankieta konkursowa dostępne są na stronie www.uczelnia-liderow.pl.

O Certyfikat i Znak Jakości „Uczelnia Liderów” mogą aplikować zarówno uczelnie, jak również – samodzielnie – ich jednostki organizacyjne (np. wydziały, instytuty, katedry). Certyfikat może więc być przyznany całej uczelni, ale także poszczególnym jednostkom uczelni, które – zgodnie z Regulaminem Konkursu – posiadają samodzielność w zakresie poddania się procedurze certyfikacji. Wyróżnieniem już po raz dwunasty uhonorowane zostaną najlepsze polskie uczelnie i ich jednostki, kształcące absolwentów wyposażonych w kompetencje liderskie i umiejętności przydatne na rynku pracy. Oceny aplikacji konkursowych dokona Komisja Certyfikacyjna, w której zasiadają naukowcy zajmujący się problematyką zarządzania szkolnictwem wyższym i jakości kształcenia, zatrudnieni m.in. na Uniwersytecie Śląskim, Uniwersytecie Gdańskim i Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie.

Zgłoszenia do 12. edycji konkursu „Uczelnia Liderów” będą przyjmowane do 13 maja 2022 r. (piątek)