Nabór do programu “Career Starter Program” – wyjątkowy płatny program stażowy

O Marsh European European Support Centre (EBSC)  w Warszawie

EBSC jako centrum doskonałości, przejęło wewnętrzne operacje oraz procesy od Marsh Europe. Dzięki temu brokerzy mogą w jeszcze większym stopniu skupiać się na potrzebach biznesowych klientów. W naszej codziennej pracy dbamy o efektywność, jakość oraz terminowość wykonywanych zadań. Naszymi głównymi obszarami pracy są zarządzanie polisami ubezpieczeniowymi, obsługa roszczeń, fakturowanie oraz zarządzanie danymi. W EBSC pracuje obecnie ponad 200 osób o 9 narodowościach. Nasze plany są ambitne i zamierzamy nadal rozwijać się w iście start-upowym tempie! Kochamy języki obce – w sumie znamy ich 21 J Wiemy, że przyjazna, bezpośrednia atmosfera w zespołach, w których każdy może liczyć na wsparcie innych jest kluczowa!

Sprawdź social media i bądź na bieżąco z tym co się dzieje!

Dołącz do naszego wyjątkowego programu stażowego przygotowanego specjalnie dla studentów! Rozpocznij swoją profesjonalną przygodę już dziś. Przez cztery miesiące będziesz mieć możliwość pracy w międzynarodowym zespole i wykonywać różnorodne zadania przy wsparciu managera i całego zespołu. Poznasz nasze narzędzia i standardy pracy, oraz będziesz mieć mnóstwo okazji do rozwinięcia  swoich umiejętności!

Szczegóły stażu:

• Czas trwania: 15 listopada 2021 – 14 marca 2022
  • 20 godzin tygodniowo (lub więcej) byś miał/a czas na studiowanie!
  • Elastyczne godziny pracy
  • Rekrutacja 100% online
  • Praca w pełni zdalna (chyba że masz ochotę wpaść do biura – zapraszamy!)

Co oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Umowa o pracę lub zlecenie – Ty decydujesz!
  • Przyjazna atmosfera i ciekawi ludzie
  • Opieka Buddy’ego i wspierające międzynarodowe zespoły
  • Atrakcyjny onboarding
  • Możliwość pracy po zakończeniu programu

Ścieżki rozwoju kompetencji:

• Mamy dla Ciebie trzy ścieżki rozwojowe:
    Communication & Engagement, Process Improvement, Analytical Skills.
  • Różnorodne sesje treningowe
  • Uczestniczenie w grupach projektowych
  • 80% – 20% praca/szkolenia i nauka
  • Certyfikat po odbyciu stażu

Nasze oczekwiania:

• Język angielski na poziomie min. B2 (dodatkowo język niemiecki, hiszpański, holenderski, norweski, szwedzki, francuski lub włoski będzie zaletą!)
  • Umiejętności analityczne
  • Dokładność
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Znajomość VBA, RPA lub programu Excel będzie mile widziana!

Nie przegap tej okazji na zdobycie swoich pierwszych doświadczeń zawodowych!

Aplikacje przyjmujemy do 15 października (włącznie)

—————————————  —————————————  —————————————

About Marsh European Support Centre in Warsaw

EBSC, as the internal center of excellence, has taken over operations from Marsh Europe insurance business to let our brokers focus directly on clients. In our daily work, we strive for efficiency, high quality, and outstanding results that we always deliver on time. Our scope of services includes different kinds of support like administrative activities, insurance policy management, claims, invoicing, and data management.  We have more than 200 colleagues on board with 9 different nationalities but our plans are ambitious as we want to triple the size within two years! As we love languages, in total we speak 21 of them! We care about our well-being and we know that a friendly, supportive and inclusive work atmosphere is crucial!

Check  social media for updates!

Call for interns – A fully paid internship program

Join our unique internship program crafted exclusively for students and embark on your professional journey. Throughout four months of the program, you will work in a multinational team performing different tasks and activities with the support and guidance of a manager. You will learn our tools and standards, to be able to grow your skills and competencies

Internship Details:

• Career Starter Program duration: November 15, 2021 – March 14, 2022
  • 20 hours (or more) a week so you can study at the same time!
  • Flexible working hours
  • 100% online recruitment
  • Fully work-from-home mode

Benefits:

• Fully paid
  • Employment or civil contract – it is up to you!
  • Benefits package
  • Unforgettable atmosphere
  • Assigned Buddy & supporting multinational teams
  • Full onboarding
  • Possibility for a permanent work after the internship

Learning Paths:

• 3 Learning and Development paths: Communication & Engagement, Process Improvement, Analytical Skills
  • Various training sessions based on the chosen path
  • Participation in business project group
  • 80% – 20% work/training balance
  • Certificate of completion

Desired skills:

• English B2 or higher (additional knowledge of German, Spanish, Dutch, Norwegian, Swedish, French or Italian a big plus!)
  • Analytical skills
  • Eye for details
  • Well-organized
  • Team player
  • VBA, RPA or Excel knowledge will be an advantage!

Application deadline: October 15th

Don’t miss this opportunity to gather your first professional experiences and apply today!