Nawigator Kariery w Farmacji – cykl bezpłatnych webinarów na temat pracy w firmach farmaceutycznych

Jak znaleźć pracę w firmie farmaceutycznej? Jakie możliwości daje ta praca? Jak wśród szerokiego grona kandydatów pokazać się z najlepszej strony?

Weź udział w wirtualnej konferencji, składającej się z trzech webinarów na których poznasz wszystkie odpowiedzi na postawione wyżej pytania.
Nie ma znaczenia czy jesteś studentem farmacji, zdrowia publicznego, chemii, biotechnologii czy analityki medycznej! Na szkoleniu dowiesz się,jak się wyróżnić, jak zaistnieć na rynku i jak przygotować odpowiednie CV.

Cykl webinarów poprowadzi Ekspert Kariera w Farmacji.
Dowiedz się więcej o firmach farmaceutycznych i rozwiń swoją karierę!

Czego dowiesz się podczas webinarów?

1. Praca w firmie farmaceutycznej NIE tylko dla farmaceuty. Poznaj możliwości.

• W czasie webinaru dowiesz się jakie są ścieżki rozwoju w firmie farmaceutycznej oraz poznasz możliwości jakie daje ta praca,
  • Poruszone zostaną kwestie związane z pracą w działach badań klinicznych, rejestracji leków oraz drug safety
  • Dowiesz się również jak wygląda kwestia wynagrodzenia, benefitów oraz poznasz specyfikę pracy w firmie farmaceutycznej,
  • Po zakończonym webinarze otrzymasz dodatkowe materiały: dostęp do quizu predyspozycji zawodowych + kartę specyfiki pracy w 3 działach.

Webinar odbędzie się 11 listopada (środa) o godz. 18:00.

2. Jak efektywnie poszukiwać pracy w firmie farmaceutycznej?

• Dowiesz się gdzie oraz w jaki sposób szukać pracy w firmie farmaceutycznej,
  • Poznasz elementy, które mają znaczący wpływ na otrzymanie oferty pracy,
  • Po zakończonym webinarze otrzymasz mini ebook: 10 rad jak znaleźć pracę w firmie farmaceutycznej!.

Webinar odbędzie się 17 listopada (wtorek) o godz. 18.00.

3. Wyróżnij się w tłumie kandydatów! Zdobądź wymarzone stanowisko w firmie farmaceutycznej.

• Poznasz triki oraz cenne wskazówki jak wyróżnić się podczas poszukiwania pracy w firmach farmaceutycznych.
  • Dowiesz się dlaczego chcąc pracować w firmie farmaceutycznej powinieneś stale udoskonalać wiedzę oraz umiejętności
  • Opowiemy dlaczego tak ważny jest dobrze zoptymalizowany profil na LinkedIn i co zrobić aby zwiększyć jego widoczność dla rekruterów.
  • Po zakończonym webinarze otrzymasz od nas checklistę do CV i profilu na LinkedIn

Webinar odbędzie się 19 listopada (czwartek) o godz. 18.00.

Link do zapisów znajduje się tutaj.
Nie zapomnij dołączyć do wydarzenia na Facebooku.

Kariera w farmacji
To miejsce, gdzie każda osoba chętna do rozpoczęcia swojej kariery na rynku farmaceutycznym znajdzie wszystko to, czego potrzebuje.
Oferujemy kursy on-line z każdego zakresu tematycznego związanego z branżą farmaceutyczną. Obecnie w naszej ofercie znajdują się kursy dotyczące PV, CT, RA, a w przygotowaniu mamy już kolejny kurs na poziomie zaawansowanym.

MISJA:
Misją Kariera w farmacji jest pomoc każdemu, kto chce wkroczyć na farmaceutyczny rynek pracy i rozwijać się w nim.

KURSY:
www.karierawfarmacji.pl/kursyonline/
Na naszej platformie oferujemy nie tylko dostęp do kursów, ale również obszerną bazę wiedzy, w
której znajdują się nazwy stanowisk, wskazówki rekrutacyjne i wiele merytorycznych treści z zakresu
farmacji.

BAZA WIEDZY:
www.karierawfarmacji.pl/blog/
Ogromną wagę przykładamy do wartości publikowanych przez nas treści oraz kursów. Jednym z cykli, który cieszy się dużą popularnością wśród naszych odbiorców jest #insider_talk. Rozmawiamy z ludźmi związanymi z branżą, profesjonalistami i praktykami. W zeszłym miesiącu premierę miał nasz kolejny, autorski oraz bezpłatny ebook: „Praca w Pharmacovigilance”, a w przygotowaniu mamy już kolejne.
LINK DO E-BOOKA

SOCIAL MEDIA: