Online: Jak Cię widzą, tak Cię…lajkują. Mój wizerunek w sieci | 28.05.2020

Opis szkolenia

Czy zastanawiałaś/eś się kiedyś jakie elementy tego, co zamieszczasz w sieci wpływają na wizerunek, który wytwarzasz na swój temat? Czy wiesz, że zwykła kolejność słów, którymi siebie opisujesz ma znaczenie?
Zapraszamy na krótkie szkolenie online, podczas którego dowiecie się o sztuce autoprezentacji (ze szczególnym naciskiem na kreowanie wizerunku w sieci) a także zaproponowanych Wam zostanie kilka zadań warsztatowych, które ułatwią refleksyjne podejście do naszej obecności w internecie.

Prowadząca

Dr Anna Kopczak-Wirga – socjolożka, dr, pracownik Uniwersytetu Opolskiego (Katedry Nauk Socjologicznych i Pracy Socjalnej). Od kilku już lat prowadzi warsztaty z zakresu autoprezentacji, które cieszą się sporym zainteresowaniem wśród studentów (a także uczniów szkół średnich, których odwiedza w ramach wyjazdów promocyjnych). Prywatnie jest mamą ciekawskiego pięciolatka, „Panią” 2 kotów i miłośniczką turystyki górskiej.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu Gra o Karierę

Gra o karierę – Biura Karier dla Ciebie” to ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP. Celem projektu jest promocja działalności Biur Karier na uczelniach wyższych w całej Polsce, zacieśnienie współpracy między Biurami Karier i utrwalenie ich pozytywnego wizerunku zarówno w środowisku zewnętrznym jak i uniwersyteckim. Szczegółowe informacje o programie “Gra o karierę” dostępne są na stronie www.graokariere.wordpress.com.

Cały harmonogram wydarzeń zaplanowanych w tygodniu 25-29 maja jest dostępny: tutaj  – sprawdź co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

Przeczytaj zasady oferty online

Szczegółowe informacje dotyczące oferty online

Szkolenie prowadzone online.
Uczestnicy szkolenia otrzymają link na adres e-mail podany przy rejestracji.

28 maja 2020, godz. 17:00 – 18:00