Online: Planowanie rozwoju kariery w oparciu o big data – case HR-ME | 15.04.2021

Nowe technologie IT rodzą się i zmieniają szybciej niż w jakiejkolwiek innej branży. Nauka czegoś nowego to zawsze wyzwanie od samego początku – które rozwiązanie wybrać, od którego zacząć naukę? Vue, React czy Angular do frontendu? Python, R czy Scala do analizy danych? Jaka technologia jest najbardziej popularna a jaka najlepiej płatna? Dużo zależy od tych wyborów. W HR-ME tworzymy platformę rozwoju kariery która stara się odpowiadać na te pytania. Podczas prelekcji przedstawimy nasz punkt widzenia, na czym chcemy bazować nasze rekomendacje i jakie dane zbieramy. Pokażemy przykładowe metody sprawdzania aktualnych trendów i porównywania technologii.

Prowadzący: Piotr Klinke, HR-ME
pełni rolę CTO, którego głównym zadaniem jest zaprojektowanie algorytmu wyznaczania spersonalizowanej ścieżki kariery oraz algorytmów modelowania językowego bazujących na sztucznej inteligencji. Inżynier Magister Politechniki Gdańskiej, Laureat srebrnej nagrody Design Competition of Audio Engineering Society, autor dwóch zgłoszeń patentowych. Posiada 5 lat doświadczenia w projektowaniu algorytmów przetwarzania mowy, przetwarzania sygnałów cyfrowych oraz przy niskolatencyjnych implementacjach niskopoziomowych w firmie Intel. Rok doświadczenia w pracy z algorytmami dynamicznej analizy obrazu i interfejsami multimodalnymi w Politechnice Gdańskiej w projekcie NCBiR z firmą Samsung.

Szkolenie prowadzone online.
Uczestnicy szkolenia otrzymają link na adres e-mail podany przy rejestracji.

15 kwietnia 2021, godz. 15:00 – 16:00