Online: Studiuję prawo i co dalej? Akademia Praktykanta z ELSA Opole | 28.10.2020

Już po raz drugi Akademickie Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego zostało zaproszone do poprowadzenia szkolenia w ramach wydarzenia “Akademia Praktykanta” organizowane przez ELSA Opole.
W związku z panującą obecnie sytuacją sanitarno-epidemiologiczną tegoroczne spotkanie odbędzie się w formie online.

Tematem szkolenia będzie: Studiuję prawo i co dalej?- Spotkanie z doradcą zawodowym. Rozmowa o perspektywach i rynku pracy.

Plan szkolenia:

• Rynek pracy – szanse i zagrożenia,
  • Zawód prawnik. Czy aplikacja to jedyna droga wyboru?
  • Jak w trakcie studiów zdobyć doświadczenie oraz nowe umiejętności, aby nie stracić czasu?
  • Współczesny rynek pracy. Jakie kompetencje są poszukiwane oraz jak je rozwijać?
  • CV Prawnika – Jak napisać? Jakich błędów nie popełniać? Na co zwrócić uwagę?
  • Czas na pytania.

Adresaci wydarzenia: Studenci prawa.
Data szkolenia: 28.10.2020

Więcej informacji znajdziesz tutaj.