Online: Zakładamy spółkę z o.o. przez Internet | 16.11.2020

Opis webinaru:
Podczas prelekcji zostanie zaprezentowanie w jaki sposób założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością przez Internet. W tym celu prowadzący udostępni swój ekran i krok po kroku przejdzie przez proces kreacji takiego podmiotu. Uczestnicy, na swoich własnych komputerach, będą mogli równocześnie tworzyć swoją spółkę, a prowadzący będzie tłumaczył, co oznaczają określone zapisy i dokumenty.

Prowadzący: Tomasz Tomczak
Dr Tomasz Tomczak jest adiunktem w Katedrze Prawa Gospodarczego i Finansowego na Uniwersytecie Opolskim oraz radcą prawnym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Jako prawnik specjalizuje się w szeroko pojętym prawie prywatnym gospodarczym. Autor publikacji z zakresu prawa handlowego w renomowanych czasopismach naukowych. Absolwent studiów w Holandii (Radboud University) i Kanadzie (University of Ottawa) z dwoma zagranicznymi tytułami LL.M. (Master of Laws).

1. Szkolenie prowadzone online.
    Uczestnicy szkolenia otrzymają link na adres e-mail podany przy rejestracji.

16 listopada 2020, godz. 08:30 – 10:00