Online: Zaskocz rekrutera – szkolenie “na żywo”

Osoby poszukujące pracy oraz chcące zamienić dotychczasowe zatrudnienie na stanowisko, o którym marzą, zdobędą praktyczną wiedzą oraz poznają sprawdzone metody, dzięki którym sami będą decydować w jakiej firmie chcą pracować, a w jakiej nie. Tego wszystkiego nauczą się podczas szkolenia on-line z ograniczoną liczbą miejsc, dlatego już teraz zachęcamy do rezerwacji.

Nie pozwól aby inni kandydaci zdobyli „serca rekruterów” podczas procesu aplikowania na wymarzone przez Ciebie stanowisko.

Wiedza, którą zdobędziesz, stanowi autorski zestaw metod i narzędzi trenera opracowany na podstawie wieloletniego doświadczenia.

Korzyści z udziału w szkoleniu

• Zobaczysz, jak tworzyć oryginalne CV
  • Dowiesz się, co naprawdę myśli rekruter
  • Poznasz błędy popełniane przez kandydatów
  • Nauczysz się odpowiadać na najczęściej zadawane pytania

Dlaczego zdobycie wymarzonej pracy jest coraz trudniejsze

• “Czasy pracownika” odchodzą do lamusa
  • Nie umiemy kreować marki osobistej, a wiedza twarda już nie wystarcza
  • Giniemy w gąszczu konkurencji
  • Nie znamy miękkich narzędzi do przekonania pracodawcy, by wybrał właśnie nas

Prowadząca

Elżbieta Malik, czyli wieloletni i certyfikowany trener obszarach sprzedaży i rozwoju kompetencji miękkich oraz coroczna prelegenta Career Expo. Sama w swojej karierze zatrudniła kilkaset osób i była odpowiedzialna za budowę kilkudziesięcioosobowych zespołów sprzedażowych m.in. w Banku Santander. Dlatego uczestnicy poznają realne oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów, szczególnie w momencie, gdy wszystkim wydaje się, że jest to „czas pracownika na rynku pracy”. Ze względu na zaistniałą sytuację szkolenia odbywają się on-line.

Zapisy

Zapisy na szkolenie (zapłata nie musi być od razu) poprzez kliknięcie w “bilety są dostępne” prawie na samej górze wydarzenia. Tu ważne – liczba miejsc jest ograniczona, więc kto pierwszy zapłaci, ten ma miejsce. Koszt szkolenia to jedyne 13 zł. Odsyłam do naszych stron i strony trenera. Link do zapisów: kliknij Dołącz do wydarzenia na facebooku: kliknij