Ostatnie webinaria Top Young 100 dla kandydatów!

TOP YOUNG 100 to inicjatywa skierowana do najlepszych studentów kierunków związanych z łańcuchem dostaw, zarządzaniem i inżynierią produkcji, analityką gospodarczą, analizą i zarządzaniem w biznesie, automatyką i robotyką w Polsce. Program został zainicjowany przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów we współpracy z Uczelniami Wyższymi w całym kraju. Daje on możliwość połączenia teorii z zakresu logistyki i przedsiębiorczości, której studenci uczą się na wykładach, z biznesową praktyką.

Tegoroczna edycja będzie już czwartym cyklem rocznego, intensywnego programu rozwojowego najlepszych talentów. Aktualnie w Programie uczestniczy 35 uczelni z całego kraju.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Programu Top Young 100 weź udział w czwartym (i ostatnim) informacyjnym webinarium online, podczas którego będziesz mógł poznać bliżej inicjatywę.

04.03.2021 r., 18:00
IV webinarium informacyjne dla kandydatów (podczas 30- minutowego spotkania studenci będą mogli usłyszeć na czym dokładnie polega program, dowiedzieć się szczegółów bezpośrednio od członków biura projektu)- to kolejne i ostatnie spotkanie z serii, na którym przedstawimy prezentację i wiadomości czysto operacyjne- dlatego kierujemy je do nowych osób;

09.03.2021 r., 17:00
Webinarium z Zarządem PSML oraz członkami Zespołu Koordynującego- to jedyne takie spotkanie dla wszystkich kandydatów (również tych, którzy uczestniczyli w webinariach informacyjnych), podczas którego studenci będą mieli wyjątkową okazję poznania prezesa PSML, członków zarządu oraz biura koordynującego Program. Podczas spotkania odbędzie się moderowana sesja Q&A podczas której przedstawiciele PSML będą odpowiadać na najczęściej zadawane pytania na żywo.
Zapraszamy do uczestniczenia w moderowanym panelu, sesji Q&A na żywo, a gośćmi będą:

• Mariusz Gerałtowski: prezes PSML, Procurement Director w Fujitsu
  • Teodor Kula: członek zarządu PSML, Managing Director w ESA Logistika
  • Wiktoria Gałecka: członek zarządu PSML, opiekun Klubu Absolwentów TY100
  • Monika Głębocka: Lider Programu Top Young 100
  • Beata Tarnowska- Kupny: koordynator ds. współpracy z Mentorami TY100; supply chain, sourcing, executive coach & mentor
  • Dr Leszek Reszka: koordynator ds. współpracy z Uczelniami Top Young 100, Uniwersytet Gdański
  • Magdalena Kocot: członek Biura Programu Top Young 100

Link do obu spotkań znajdziesz tutaj.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat spotkań dla kandydatów i dodatkowych wiadomości o rekrutacji, a także przebiegu Programu zapraszamy do śledzenia social mediów.