Ogólnopolski Tydzień Kariery w Opolu pod hasłem: Doradzamy – Zawodowo, Wybieramy – Odlotowo |19.10.2020 – 25.10.2020

Od 19.10.2020 r. do 23.10.2020 r. zapraszamy do skorzystania z aktywności w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Opolu. Sprawdźcie, co w tym roku proponuje Akademickie Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego

• Konsultacja CV – odbierz pakiet indywidualnych porad

Wyślij nam swój dokument CV i odbierz w trakcie Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery indywidualne porady! Odśwież, zaktualizuj i zaprezentuj się swojemu przyszłemu pracodawcy z najlepszej strony! Aplikuj na praktyki skutecznie dzięki perfekcyjnemu CV!
Wyślij swój dokument (najlepiej pdf) przez stronę www.kariera.uni.opole.pl/CV i odbierz garść cennych informacji.
od poniedziałku do czwartku, godz. 9.00-14.00
Kontakt: www.kariera.uni.opole.pl/CV

• Konsultacje z doradcą zawodowym Akademickiego Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego

Wiemy, że część tematów trzeba przepracować indywidualnie i nawet najlepsze artykuły nie zastąpią bezpośredniego kontaktu z doradcą zawodowym. W tym roku, w ramach OTK w Opolu, zachęcamy do konsultacji online – we wtorek i czwartek będziemy szlifować Wasze talenty i pomożemy Wam definiować nowe cele zawodowe.
      wtorek, godz. 10.00-12.00
      czwartek, godz. 10.00-12.00
      Kontakt: www.kariera.uni.opole.pl/doradztwo/#konsultacje
      Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin i godz. konsultacji.

• Twoje niebanalne pytania (i nie tylko) które zadasz na rozmowie o pracę!

Zaskocz rekrutera! Odbierz garść wyjątkowych pytań, które warto zadać przyszłemu pracodawcy. Podczas spotkania z pracodawcą Ty też zabierz głos i zadaj pytania na interesujące Cię tematy. Nie wiesz o co dokładnie możesz zapytać, ale chcesz uniknąć gaf i niezręcznej ciszy?
    Napisz e-mail do Akademickiego Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego i odbierz rekrutacyjną niespodziankę, która sprawi, że rekruter zapamięta Cię na dłużej! W temacie e-maila napisz “Rekrutacyjna niespodzianka OTK w Opolu”.
    Kontakt z Akademickim Centrum Karier: kariera@uni.opole.pl
    od wtorku do piątku, godz. 9.00-15.00

Czym jest OTK?

Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK) jest akcją o zasięgu ogólnokrajowym zainicjowaną przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP. Jej celem jest propagowanie świadomych wyborów edukacyjnych oraz zachęcenie do planowania kariery zawodowej.

Dla kogo?

Wydarzenia w ramach OTK są skierowane do osób młodych, które stoją przed poważnymi decyzjami dotyczącymi swojej przyszłości zawodowej, a także do wszystkich, którzy pragną przyjrzeć się swoim dotychczasowym dokonaniom zawodowym czy edukacyjnym i ponownie wybrać właściwą dla siebie ścieżkę zawodową. Wydarzenia w ramach OTK są bezpłatne.Ofertę OTK z całej Polski możecie poznać (i brać udział): www.facebook.com/sdsizrp/

Szczegóły w wydarzeniu