Polsko-Amerykańska Akademia Liderów rozpoczęła rekrutację na XIV edycję!

Polsko-Amerykańska Akademia Liderów to cykliczne, unikalne kursy organizowane od 2012 roku. Celem jest kształcenie nowej generacji liderów: przyszłych dziennikarzy, polityków, osób zaangażowanych w sektor pozarządowy, którzy zmienią oblicze polskiego życia publicznego. Program zorientowany jest wokół idei ograniczonego rządu, wolności gospodarczej i odpowiedzialności za własny los.

Zajęcia Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów prowadzone są przez praktyków z renomowanych organizacji pozarządowych, trenerów z czołowych firm sektora Public Relations, a także doświadczonych naukowców z Uniwersytetu Śląskiego, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz Uniwersytetu Warszawskiego.

Każdy uczestnik Kursu Podstawowego Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów uzyska dostęp do dedykowanej platformy e-learningowej, na której publikowane będą:

• Materiały video z wykładów
  • Materiały audio z wykładów (format mp3)
  • Teksty pomocnicze i publikacje specjalistyczne (format PDF)
  • Propozycje literatury uzupełniającej

Kurs Podstawowy On-line obejmuje wykłady z trzech przedmiotów: polityki, ekonomii i etyki.

Kurs Podstawowy On-line rozpocznie się 4 stycznia 2021r.
Materiały na platformie e-learningowej będą dodawane co tydzień (w poniedziałki) przez pięć tygodni. Każdy materiał będzie dostępny od momentu udostępnienia aż do dnia egzaminów.

Każdy z kursów zakończony jest egzaminem. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody. Uczestnicy tegorocznej XIV edycji powalczą o:

• Stypendium na konferencję Liberty International World Conference 2021 (lub 2022) w Medellin,
  • Stypendium na konferencję FEEcon 2021 (lub 2022) w Atlancie, USA (pokryte koszty lotu, zakwaterowania oraz opłaty konferencyjnej),
  • Staż we Wiedniu,
  • Bezpłatny udział w Kursie Podstawowym ASBiRO,
  • Bezpłatny udział w kolejnych Miltonaliach.

Więcej informacji na: www.akademialiderow.edu.pl