Program asystentów językowych w Hiszpanii – Language assistants in Spain

Biuro Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce prowadzi nabór do programu asystentów językowych w Hiszpanii. Program jest skierowany do bardzo szerokiego grona odbiorców osób z wyższym wykształceniem lub studentów ostatniego lub przedostatniego roku studiów i polega na pracy w hiszpańskim systemie edukacji w roli asystenta na lekcjach konwersacji z języka angielskiego.

Program asystentów językowych tzw. AUXILIARES DE CONVERSACIÓN został stworzony ze względu na potrzebę wsparcia nauczania języka angielskiego wśród dzieci i młodzieży w Hiszpanii.

Zakładany czas pracy to 12 godzin tygodniowo – w zależności od regionu warunki pracy mogą się lekko różnić. Przewidywane wynagrodzenie wynosi 700 €/m-c. (kwota ta jest kwotą netto i nie podlega opodatkowaniu).

Praca jako asystent językowy jest zgodna z każdą inną działalnością zarobkową. Asystentowi zawsze będzie towarzyszył nauczyciel prowadzący języka angielskiego. Praca ta daje możliwość podjęcia również innej działalności, czy to akademickiej czy też zawodowej, płatnej lub nie ale przede wszystkim pozwala na całkowitą integrację zarówno w szkole jak i w środowisku, a co za tym idzie jest doskonałą okazją do nauki języka w sprzyjających warunkach.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej Biura Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce oraz na oficjalnej stronie programu.

Skontaktuj się w języku polskim, angielskim lub hiszpańskim, telefonicznie pod numerem 226 269 811 lub e-mailem pod adresem consejeria.pl@educacion.gob.es

Pliki do pobrania:

Eligible regions for Polish candidates [PDF]