Program Mentoringowy Fundacji Women in Law

Czym jest program mentoringowy Fundacji Women in Law?
II edycja – 2021

Program mentoringowy Fundacji Women in Law powstał, aby wspierać rozwój i akcelerację kariery młodych prawniczek. W ramach mentoringu organizatorzy chcą, aby mentees zyskały dostęp do opieki merytorycznej bardziej doświadczonych prawniczek i prawników, którzy z kolei również będą mogli nauczyć się od młodych adeptów prawa nowego spojrzenia na branżę prawniczą, a także inspirować się młodszym pokoleniem. Program będzie realizowany od kwietnia 2021 r. do grudnia 2021 r.
Zgłoszenia do programu będą przyjmowane od 8 do 22 marca 2021 r.

O czym musisz pamiętać?

Uczestnictwo w programie to systematyczne spotkania pomiędzy mentee a mentorem, które mogą odbywać się osobiście lub online. Czas pojedynczej sesji mentor – mentee wynosi od 90 do 120 minut. Spotkania pomiędzy mentee a mentorem odbywają się nie rzadziej niż raz w miesiącu.

Szkolenia dla mentorów i mentees są obowiązkowe. Szkolenia będą odbywały się w formie zdalnej, natomiast jeśli warunki pandemiczne nam na to pozwolą, planujemy organizowanie również spotkań stacjonarnych w Warszawie. Pierwsze szkolenie online odbędzie się w kwietniu, tak, aby wszystkie procesy mentringowe ruszyły w maju. Spotkania z mentorami wspierającymi będą się odbywały przez cały czas trwania programu.

Więcej informacji: www.womeninlaw.pl/program-mentoringowy