Program PRAKTYKI + od dzisiaj zrealizujesz w Biurze Dydaktyki i Spraw Studenckich

Praktyki+ to oferta dla studentów Uniwersytetu Opolskiego, którzy chcą już podczas studiów zdobywać dodatkowe doświadczenie i kształtować swoją karierę.
Jeśli jesteś ambitny, szukasz nowych form rozwoju, chcesz połączyć zdobywanie wiedzy z nabywaniem umiejętności praktycznych program Praktyki + to doskonała oferta dla Ciebie!

Ścieżki podjęcia praktyk fakultatywnych są dwie. Wybierz rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada:

1. Przyjdź do Biura Dydaktyki i Spraw Studenckich w Uniwersytecie Opolskim i opowiedz o sobie
    Opowiedz jakie są Twoje zainteresowania, atuty, potencjalne obszary rozwoju, które chciałbyś zgłębić w czasie trwania praktyk. Pracownicy Biura Dydaktyki i Spraw Studenckich (dawniej: Zakład Praktyk) przygotują dla Ciebie najlepszą propozycję realizacji praktyki.
  2. Znajdź interesujący Cię staż lub praktykę samodzielnie.
    Wypełnij dokumenty aplikacyjne i złóż dokumenty w Biurze Dydaktyki i Spraw Studenckich. Adres: ul. Katowicka 68, pok. 111 (dawny akademik PMWSZ).Niezbędne dokumenty znajdują się na stronie: www.kariera.uni.opole.pl/praktyki-dodatkowe

Ważne:
Od dnia 01 marca 2021 roku sprawami formalnymi praktyk dodatkowych zajmuje się Biuro Dydaktyki i Spraw Studenckich.

Adres:
ul. Katowicka 68, pok. 111