W ramach nowego cyklu osoby z niepełnosprawnością na rynku pracy zapraszamy na szkolenie Seminarium prawne – Prawo pracy osób z niepełnosprawnością.

Szkolenia tego cyklu kierowane są m.in. do studentów pedagogiki i psychologii; tych, którzy planują bądź już pracują z osobami z niepełnosprawnością oraz do wszystkich zainteresowanych tą tematyką. Istnieje możliwość wzięcia udziału w całym cyklu (3 spotkania w maju, 3 spotkania w październiku) lub zapisania się na pojedyncze spotkanie.

Szkolenie organizowane jest we współpracy z Fundacją Aktywizacja – Oddział Opolski, specjalizującą się w realizowaniu projektów mających na celu podnoszenie umiejętności zawodowych i psychospołecznych osób z niepełnosprawnością i wprowadzanie ich na otwarty rynek pracy.

Ilość miejsc ograniczona – prosimy o zgłoszenia za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj

Uniwersytet Opolski, ul. Grunwaldzka 31 sala szkoleniowa nr 1 DS Kmicic

21 kwietnia 2016, godz. 16:00 – 19:00