SKN Progress Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza do udziału w XIII edycji Progress Accounting Competition!

SKN Progress serdecznie zaprasza wszystkich studentów do udziału w XIII edycji Progress Accounting Competition!

PAC to ogólnopolski konkurs z rachunkowości dla studentów kierunków ekonomicznych i finansowych. Projekt swoim zasięgiem obejmuje uczelnie wyższe w całej Polsce, by wyłonić tych najlepszych! Jest to konkurs drużynowy, zapraszamy 3-osobowe zespoły do rywalizacji!

ZAPISY TRWAJĄ DO 22 STYCZNIA!

Czego możecie się spodziewać?
Biorąc udział, poza sprawdzeniem wiedzy teoretycznej, macie szansę na zmierzenie się z przygotowanymi przez specjalistów z dziedzin rachunkowości i audytu case study, z którymi mierzą się na co dzień w swojej pracy.
Konkurs składa się z 2 etapów online oraz finału na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Na pierwszym etapie zmierzycie się z pytaniami zamkniętymi. Pytania będą dostępne do rozwiązania od 23 stycznia do 5 lutego! Drugi etap będzie składał się z pytań otwartych i również będzie dostępny przez 2 tygodnie! Najlepsze 10 drużyn zaprosimy do nas na kwietniowy finał. Nie może Was tam zabraknąć!

Dlaczego warto wziąć udział?
Na najlepsze drużyny czekają atrakcyjne nagrody:
– staże i praktyki w znanych firmach audytowych,
– wartościowe nagrody rzeczowe i inne gadżety od naszych Partnerów.
Zdobędziecie również cenne doświadczenie oraz kontakt z przedstawicielami największych przedsiębiorstw zajmujących się finansami i rachunkowością!

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj: https://docs.google.com/…/1xNKuBnZbxLXw…/edit…

POSZERZAJ SWOJE HORYZONTY RAZEM Z NAMI! Czekamy na Ciebie!