Szkolenie z metodologii monitoringu prawa!

Fundacja Court Watch Polska zaprasza na szkolenie, na którym przedstawione zostaną podstawy prowadzenia monitoringu przestrzegania prawa oraz zasady tworzenia raportów i formułowania rekomendacji.

Szkolenie z metodologii monitoringu prawa przeprowadzimy w ramach projektu Wspólnie – Dostępnie – Sprawiedliwie. Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są tutaj. Zapisz się na wybrany termin, a potem zdecyduj, czy zdobytą wiedzę chcesz wykorzystać, przyłączając się do projektu Wspólnie – Dostępnie – Sprawiedliwie. Nad opracowaniem treści szkolenia pracował Prezes Fundacji Court Watch Polska, Barosz Pilitowski i on osobiście je poprowadzi. Skorzystaj z tej możliwości zdobycia dodatkowej wiedzy od eksperta i zapisz się już dziś!

Do wyboru są dwa terminy:

Data: czwartek, 25 listopada 2021
Czas: 10.00 – 15.30
Miejsce: Zoom

Data: sobota, 4 grudnia 2021
Czas: 10.00 – 15.30
Miejsce: Zoom

Zapisy: https://courtwatch.pl/projekty/projekty-biezace/wspolnie-dostepnie-sprawiedliwie/zapisy-na-szkolenia/