Szkolenie z zakresu audytów systemu zarządzania

CEL SZKOLENIA:
Samodzielne planowanie, przeprowadzanie i dokumentowanie wewnętrznych audytów systemu zarządzania wg normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02. Szkolenie uwzględnia różne metody audytowania na zgodność z wymaganiami systemowymi, technicznymi oraz jednostki akredytującej – Polskiego Centrum Akredytacji.

KWALIFIKACJE PO UKOŃCZENIU SZKOLENIA:
Szkolenie zakończone jest egzaminem z zakresu normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 i zasad audytowania. Po ukończeniu egzaminu z wynikiem pozytywnym uczestnicy otrzymują Certyfikat ukończenia kursu „Auditor wewnętrzny Systemu Zarządzania w Laboratorium wg normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02”, na podstawie którego potwierdza się kwalifikacje do samodzielnego przeprowadzania i dokumentowania audytów wewnętrznych w akredytowanym laboratorium.

PROGRAM SZKOLENIA znajduje się na stronie: https://www.quallab-szkolenia.pl/iso-17025/

Cena szkolenia wynosi 650 zł brutto za jednego uczestnika i obejmuje uczestnictwo w szkoleniu, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz wydanie imiennego certyfikatu. Dla studentów i doktorantów całkowity koszt szkolenia to 295 zł brutto.