Talent Triangle Workshop for Beginners

Zapraszamy do udziału w cyklu bezpłatnych warsztatów rozwoju kompetencji potrzebnych początkującym project managerom – Talent Triangle Workshop for Beginners!

Co?

Uczestnicy cyklu warsztatów zapoznają się z PMI Talent Triangle – koncepcją połączenia umiejętności zarządczych, technicznych i biznesowych w pracy project managera.

Prelegenci – eksperci w branży z wieloletnim doświadczeniem na praktycznych przykładach pokażą jak wykorzystywać te umiejętności w codziennej pracy nad projektami.

Dla kogo?

Studenci i inni z minimalnym doświadczeniem w pracy z projektami chcący się rozwijać w tym kierunku. Do projektu wybranych zostanie 60 uczestników w drodze rekrutacji.

Kiedy?

Początek rekrutacji: 30.08.2021
Warsztaty: październik 2021, w godzinach 19:00-20:30

Korzyści?

• Możliwość rozwinięcia swoich umiejętności w praktycznej formie;
  • Kameralne grupy pozwalające na aktywny udział i networking;
  • Wprowadzenie w niektóre z aspektów metodologi PMP
  • Możliwość zdobycia dodatkowych nagród od partnerów (zniżki na kursy, szkolenia, konsultacje, sesje mentoringowe itp.)

​Dowiedz się więcej: https://ttwb.pmi.org.pl/