V edycja programu Ambasador Marki Grupa Azoty! Zostań Ambasadorem w Uniwersytecie Opolskim!

Spółka Grupa Azoty rozpoczęła nabór do V edycji programu Ambasador Marki Grupa Azoty. Nabór trwa od 1 do 31 października 2021 r. Szczegółowe informacje, formularz rekrutacyjny dostępny jest na stronie: https://www.grupaazoty.com/ambasador-marki

Jesteś studentem, doktorantem, działasz aktywnie na rzecz społeczności studenckiej i wiążesz swoją przyszłość z sektorem przemysłowym? Grupa Azoty rozpoczyna nabór dla osób, które w roku akademickim 2021/2022 będą reprezentować koncern na swoich uczelniach jako Ambasadorzy Marki Grupa Azoty.

Zadaniem Ambasadorów będzie budowanie pozytywnego wizerunku Grupy Azoty na uczelniach. W trakcie rocznej kadencji wybrani studenci i doktoranci będą wspierać Grupę Azoty w organizacji wydarzeń promocyjno – informacyjnych, skierowanych do środowiska akademickiego.
Ambasadorzy będą m.in.

• organizować webinaria z udziałem specjalistów z Grupy Azoty,
  • organizować edukacyjne warsztaty on-line
  • zamieszczać informacje o koncernie w mediach społecznościowych.

W zamian za współpracę Ambasadorzy otrzymają benefity w postaci:

• miesięcznego wynagrodzenia,
  • możliwości zwiedzania zakładów,
  • udziału w spotkaniach integracyjnych,
  • nawiązania cennych kontaktów biznesowych już na etapie kształcenia.

Co istotne! Najlepsi Ambasadorzy mogą też liczyć na wsparcie przedsiębiorstwa w realizacji własnych projektów naukowych.