Zajęcia mają na celu przedstawić interdyscyplinarne umiejętności i kompetencje kształcone na kierunku Gospodarka Przestrzenna. Zakres kształcenia, obejmujący nauki przyrodnicze, społeczne i techniczne oraz inżynierskie pozwala zdobyć wszechstronne umiejętności ułatwiające start na rynku pracy. Zajęcia będą obejmowały wykład wprowadzający pt. „Kreatywny gospodarz przestrzeni”,  test poznawczy własnych kompetencji oceniający predyspozycje każdego z uczestników do wykonywania różnych zadań zawodowych oraz gry improwizowane z zakresu pracy w gospodarce przestrzennej. Warsztaty organizowane są przez Katedrę Geografii Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Opolskiego w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Spotkanie poprowadzą dr Edyta Szafranek i dr Agnieszka Dembicka-Niemiec.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Zarezerwuj miejsce: szkolenia@uni.opole.pl

Uniwersytet Opolski, ul. Ozimska 46, Budynek Wydziału Ekonomicznego.

18 października 2017, godz. 09:00 – 10:30