Webinary dla studentów Wydziału Ekonomicznego – ciekawa oferta już od kwietnia

Oferta szkoleniowa skierowana do studentów Wydziału Ekonomicznego! Z oferty szkoleniowej można skorzystać biorąc udział w całym cyklu lub pojedynczych modułach. Pierwsze spotkanie już 9 kwietnia!

Spotkania będą okazją do wymiany informacji i doświadczeń  dotyczących funkcjonowania sektora publicznego w Republice Czeskiej i w Polsce. Obejmować będą trzy obszary tematyczne:

• transport,
  • sprawy socjalne,
  • kultura.

Ze strony Wydziału Ekonomicznego odpowiedzialne za poszczególne obszary będą odpowiednio: prof. dr hab. Sabina Kauf, dr Agnieszka Bobrowska, dr Maja Krasucka.

Terminy i tematyka spotkań

• 9 kwietnia (piątek) godz. 9.00-12.30 – obszar Transport.
  • 16 kwietnia (piątek) godz. 9.00-12.30 – obszar Sprawy socjalne.
  • 16 kwietnia (piątek) godz. 9.00-12.30 – obszar Kultura.

Skorzystaj z oferty. Wyślij zgłoszenie!

Zapisy na spotkania prowadzi  Daniel Fitzon. Aby zapisać się na spotkanie wyślij e-mail: ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ

O projekcie

Oferta spotkań dla studentów Wydziały Ekonomicznego to wynik wspólnego projektu dydaktycznego Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Opolskiego i Uniwersytetu Technicznego w Ostrawie w ramach Programu INTERREG (umowa nr CZ.11.3.119/0.0/0.0/16_013/0001981). Tytuł projektu: „Rozwój kompetencji i podnoszenie szans studentów uniwersytetów na rynku pracy w zakresie usług sektora publicznego“.