Weź udział w III edycji Szkoły Liderów programu “Administracja pod kontrolą”

“Administracja pod kontrolą” to projekt stworzony w celu rozpowszechnienia pojęcia działalności strażniczej, monitorowania zachowań ksenofobicznych oraz zwalczania przyczyn przestępczości. Przebiega pod hasłem “Społeczna kontrola samorządów – bezpośrednia władza w Twoich rękach”.

To oferta dla osób zaangażowanych lokalnie, zainteresowanych działalnością kontrolną i strażniczą, aktywistów i członków organizacji pozarządowych, zaangażowanych studentów prawa i administracji. Udział w Szkole Liderów jest bezpłatny, organizatorzy zapewniają również nocleg oraz wyżywienie podczas zjazdów.

Rejestracja trwa do 2 marca 2022r.

Za udział w wydarzeniu uczestnicy otrzymają certyfikaty poświadczające ukończenie szkolenia!

Żeby wziąć udział w programie należy wypełnić formularz rekrutacyjny oraz przesłać na adres mailowy oświadczenie o danych osobowych.
Link rekrutacyjny:

Adres mailowy: kontakt@wsaa.pl