Zapraszamy na wykłady w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości!

Już w przyszłym tygodniu w Opolu odbędzie się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, a to oznacza wachlarz szkoleń i prelekcji jakie przygotowaliśmy wspólnie z Parkiem Naukowo-Technologicznym w Opolu i Partnerami wydarzenia!

Przedstawiamy ofertę Uniwersytetu Opolskiego. Opisy wydarzeń i informacje o prelegentach znajdują się na stronie: www.stp.pnt.opole.pl

We wtorek, 15 listopada, proponujemy udział aż w dwóch wykładach!
Po południu, o godz. 14:30 zapraszamy na wykład dra Andrzeja Drzewieckiego: “Co przedsiębiorca powinien wiedzieć o własności intelektualnej?”
Wieczorem, o godz. 18:00, zaplanowane jest wystąpienie dr Kamili Kasperskiej-Kurzawy: “Mowa ciała i ubiór to powinien być zgrany duet”.

W środę, 16 listopada, w ramach #ŚTP będzie można wziąć udział w wykładzie prof. Joanny Ryszki pt. “Zrównoważone zarządzanie przedsiębiorstwem oraz należyta staranność w zakresie ochrony praw człowieka – nowe wyzwania legislacyjne”.

W czwartek, 17 listopada o godz. 14:30, podczas wykładu prof. Tomasza Ciesielczuka zastanowimy się na czym polega gospodarka odpadami. Zapraszamy na wystąpienie “Homo sapiens vs. Homo commodus czyli na czym polega gospodarka odpadami”.

W piątek, 18 listopada o godz. 9:00, prof. Danuta Gibas-Krzak wygłosi wykład online pt. “Inwestować na Bałkanach – chorwackie klimaty”.

Na wszystkie wydarzenia zapraszamy do Parku Naukowo-Technologicznego (Opole, ul. Technologiczna 2), z którym w tym roku mamy przyjemność współorganizować Światowy Tydzień Przedsiębiorczości.
W przypadku wykładu zdalnego link do transmisji zostanie przesłany przed wykładem na adres podany podczas rejestracji.

Zapisy prowadzone są przez stronę: https://stp.pnt.opole.pl/#harmonogram