Szkolenie Giełdy Pracy: Przyszłość wisi w powietrzu, czyli jak drony zmieniają nasz świat! Spotkanie z SNH Drones

Rozwiązania z dziedziny lotnictwa bezzałogowego są stosowane w coraz większej ilości branż – od geodezji i energetyki, aż po rolnictwo czy misje ratunkowe. Pojawienie się dronów wiąże się ze zwiększeniem bezpieczeństwa i precyzyjności pomiarów. To także możliwość praktycznego zastosowania innowacyjnych narzędzi, takich jak system LiDAR, programy do modelowania 3D czy kamery termowizyjne i multispektralne.

Jako SNH Drones działamy w obszarze szkoleń dronowych, realizacji usług z użyciem bezzałogowych statków powietrznych, a także sprzedaży profesjonalnego sprzętu. Naszą pasją jest lotnictwo bezzałogowe – bierzemy udział w ogólnopolskich projektach o tej tematyce oraz współpracujemy z ośrodkami badawczymi.

Na spotkaniu opowiemy Wam m.in. o naszej działalności oraz specjalnej ofercie szkoleniowej z dofinansowaniem 85%. To także szansa, by posłuchać jak przebiega rekrutacja do naszego zespołu, który na co dzień pracuje ze sprzętem high-tech. Zaciekawieni? Dołączcie do nas, jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o nowych zastosowaniach dronów oraz perspektywach rozwoju w branży!

Za udział w szkoleniach wystawiane są zaświadczenia

Miejsce: Uniwersytet Opolski, ul. Oleska 48, Aula A (I piętro)

15 maja 2024, godz. 11.30-12.00