Szkolenie Giełdy Pracy: Techniki prezentacji, czyli prezentacje biznesowe bez tajemnic

Osoba prowadząca

Maryna Akielaszek

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu doradczo-szkoleniowym o nazwie Techniki prezentacji, czyli prezentacje biznesowe bez tajemnic. Szkolenie jest dedykowane studentom i ma na celu zwiększenie umiejętności z zakresu tworzenia efektywnych prezentacji w środowisku biznesowym.

W ramach szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak:

• Przygotować dobrą prezentację. Poznamy techniki tworzenia spójnych i przekonujących prezentacji, zarówno z wykorzystaniem slajdów, jak i w formie wystąpień.
  • Komunikować dane liczbowe w ciekawy sposób. Nauczymy się prezentować liczby i statystyki w sposób przystępny i interesujący.
  • Nie dać się rutynie i schematom. Odkryjemy kreatywne podejścia do prezentacji, aby uniknąć monotonii.
  • Zainteresować odbiorców i dobrać argumentację. Dowiemy się, jak przyciągnąć uwagę słuchaczy i jakie argumenty wykorzystać.
  • Budować oś narracyjną. Nauczymy się, jak opowiadać historię w prezentacji, aby była bardziej przekonująca.
  • Efektywnie korzystać z narzędzi dla tworzenia prezentacji. Poznamy praktyczne wskazówki dotyczące tworzenia slajdów i ich układu.

Trenerzy pomogą w rozwijaniu kompetencji komunikacyjnych, perswazyjnych oraz świadomości wizerunkowej. To doskonała okazja, aby nauczyć się, jak sprawnie i efektownie komunikować się w biznesie za pomocą narzędzia, jakim są prezentacje ze slajdami.

Jeśli jesteś studentem i chcesz doskonalić swoje umiejętności prezentacyjne, szkolenie Techniki prezentacji, czyli prezentacje biznesowe bez tajemnic jest dla Ciebie!

Za udział w szkoleniach wystawiane są zaświadczenia

Miejsce: Uniwersytet Opolski, ul. Oleska 48, Aula A (I piętro)

15 maja 2024, godz. 12.00-12.45