ELEVEL: oferta webinarów dla studentów

Start-up “ELEVEL-Academy” zaprasza do udziału w serii bezpłatnych ofert edukacyjnych w nadchodzących tygodniach.
Firma organizuje webinary na tematy takie jak sztuczna inteligencja w kontekście zawodowym, umiejętności Excel i zarządzanie projektami, dając możliwość zdobycia praktycznego i interaktywnego wglądu w nowe technologie i podejścia do rozwiązywania złożonych problemów w zaledwie 2 godziny.
Interaktywne webinary prowadzone są przez doświadczonych instruktorów i oferują nie tylko wartościowe treści, ale także możliwość bezpośredniej wymiany poglądów na dany temat i zadawania pytań.
Oferowane webinary są interesujące dla wszystkich studentów, niezależnie od kierunku studiów czy daty ich ukończenia. Uczestnicy webinarów mają możliwość otrzymania certyfikatu.

Brzmi interesująco?
Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji na webinaria na stronie ELEVEL za pomocą poniższego linku:

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących webinariów prosimy o kontakt z Panem Middelhauve z ELEVEL pod adresem e-mail max.middelhauve@elevel-academy.de.