1. czerwca Fielmann Polska i Uniwersytet Opolski wspólnie zadbają o Twoją karierę!

Celem wydarzenia jest profilaktyka zdrowotna narządu wzroku studentów, uczniów i nauczycieli, szczególnie narażonych na nowo powstałe zaburzenia w wyniku realizowanej nauki zdalnej. Dodatkowo uczestnicy zapoznani zostaną z ofertą kształcenia w Uniwersytecie i nowo utworzonym kierunkiem studiów, realizowanym przez Instytut Fizyki Uniwersytetu Opolskiego: Optyka okularowa z elementami optometrii.

Zapisy

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Obowiązują zapisy. W formularzu osobowym dowolnie można wskazać wybrane bloki tematyczne w godz. 10:00 – 15:00

ZAPISZ SIĘ KLIKAJĄC TUTAJ!

Program wydarzenia – pobierz pdf

W ramach wydarzenia zaplanowano:

• 20-30 minutowe wykłady,
  • konkursy z nagrodami
  • zdalny pokaz laserów
  • prezentację możliwości współpracy z Fielmann Polska
  • prezentację kierunku Optyka okularowa z elementamii optometrii w Uniwersytecie Opolskim.