Płatne staże w ramach projektu EIT Food RIS Fellowships 2022!

Rekrutacyjny rollercoaster 2022 wystartował!

Zapraszamy studentów studiów magisterskich i doktoranckich, różnych specjalizacji, na staże w sektorze rolno-spożywczym.

Weź udział w naszym procesie rekrutacyjnym, zdobądź płatny 3-6 miesięczny staż za granicą. Odkryj na nowo branżę rolno-spożywczą i poznaj ekscytujące propozycje rozwoju z obszaru nowoczesnych technologii, marketingu, komunikacji, innowacji, odwiedź nowoczesne laboratoria w Europie. To wszystko i wiele więcej czeka na Ciebie w ramach EIT Food RIS Fellowships 2022.

Dzięki szerokiemu portfolio firm partnerskich oferujemy staże w dużych firmach takich jak Maspex, Puratos, małych start-upach jak Napiferyn Biotech, Agricolus, Foodpairing, wiodących uniwersytetach  jak Uniwersytet w Reading, czy instytutach badawczych CSIC, AZTI.
Nadaj tempa rozwoju swojej karierze!

Czekają na Ciebie same korzyści:
– wsparcie finansowe do 1800 EUR
– opieka mentora
– rozwój kompetencji
– poszerzanie sieci znajomości
– praktyczne doświadczenie i wiele więcej!

TERMIN ZGŁOSZENIA: 31 marca 2022 (23.59 CET).

ZASPISY: https://timo.wz.uw.edu.pl/risfellowships/#apply