Praktyki studenckie w Archiwum Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej

Bezpłatne praktyki w Wydziale Archiwum Zakładowego i Kancelarii Głównej. Praktyki mogą trwać od 1 miesiąca do 3 miesięcy w zależności od potrzeb studenta

Jeśli znasz lub chcesz poznać zasady obiegu dokumentacji i prowadzenia spraw w urzędzie, jesteś skrupulatny i potrafisz zorganizować pracę z dużym zasobem dokumentacji, zapraszamy do odbycia praktyki w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej. Praktyki mogą trwać od 1 miesiąca do 3 miesięcy w zależności od potrzeb studenta.

Zadania realizowane podczas praktyk obejmują:

• zapoznanie z organizacją Ministerstwa i przepisami kancelaryjno-archiwalnymi oraz zasadami tradycyjnego i elektronicznego prowadzenia spraw,
  • zapoznanie z zasobem, strukturą i organizacją pracy archiwum zakładowego,
  • udział w pracach archiwum zakładowego (przyjmowanie dokumentacji papierowej i elektronicznej do zasobu archiwum zakładowego, brakowanie oraz opracowywanie, ewidencjonowanie i zabezpieczanie dokumentacji zgromadzonej w archiwum zakładowym).

Wymagania:

• podstawowa znajomość zasad funkcjonowania administracji publicznej
  • rzetelność, skrupulatność

To oferta dla Ciebie? Nie zwlekaj i wyślij CV na adres: praktyki@mfipr.gov.pl , z dopiskiem Archiwum!