Rekrutacja na prestiżowy staż “Career Starter Program” ruszyła!

Rekrutacja na czwartą już edycję w pełni płatnego programu stażowego “Career Starter Program” organizowanego przez Marsh European Business Support Centre już rozpoczęta! 4-miesięczny staż kierowany jest do studentów i absolwentów pragnących zdobyć swoje pierwsze doświadczenia zawodowe, poznać pracę w nowoczesnej globalnej firmie oraz uczestniczyć w ciekawych projektach!  Do rekrutacji zaproszeni są studenci znający język angielski oraz drugi zachodnioeuropejski, lubiący pracę zespołową, oraz ceniący dobrą organizację pracy. Przewidziane są również miejsca dla osób znających język angielski oraz VBA i Excel.

Staż odbędzie się w dwóch oddzielnych terminach do wyboru: 2 października–31 stycznia lub 12 października–9 lutego, a możliwość udziału w stażu nawet na niepełny etat umożliwi połączenie pracy ze studiowaniem.

Podczas stażu uczestnicy będą wykonywać różnorodne zadania w zespole do którego zostaną przypisani oraz podnosić swoje kompetencje w ramach jednej z sześciu ścieżek rozwojowych, a na same szkolenia oraz treningi przeznaczone będzie aż 20% czasu.  Ale to nie wszystko! Uczestnicy programu będą brać udział w pracach zespołu projektowego, rozwiązując realne wyzwania biznesowe.  A na koniec – certyfikat odbycia stażu oraz możliwość pracy w Marsh EBSC na część lub pełen etat.

Lista benefitów dla naszych uczestników jest wręcz imponująca: wynagrodzenie, umowa o pracę (wraz z pakietem świadczeń) lub zlecenie, hybrydowy lub w pełni zdalny tryb pracy, przyjazna atmosfera i ciekawi ludzie, opieka Buddy’ego i uczestnictwo w pracach międzynarodowych zespołów, ścieżki rozwojowe, certyfikat ukończenia kursu oraz możliwość podjęcia pracy po zakończeniu programu.

Nie przegap tej okazji na zdobycie swoich pierwszych doświadczeń zawodowych! Aplikacje przyjmowane są do 16 września (włącznie).

Ogłoszenie o stażu (w języku polskim): https://careers.marshmclennan.com/global/en/job/R_240808/Sta%C5%BCysta-tka
Ogłoszenie o stażu ( w języku angielskim): https://careers.marshmclennan.com/global/en/job/R_240809/Call-for-interns

Marta Steer, Head of Marsh EBSC:
„Z przyjemnością chciałabym zaprosić studentów na naszą czwartą już edycja tego programu, który stale rozwijamy i modyfikujemy, aby spełnić najlepiej oczekiwania zarówno studentów, jak i nasze potrzeby biznesowe. Wszystkie zmiany w programie wynikają z konsultacji z różnymi uczelniami oraz studentami, ponieważ to dla nich jest przeznaczony. Jesteśmy przekonani, że nasz staż będzie wyjątkową przygodą dla studentów pragnących rozpocząć swoją karierę zawodową. Po zakończeniu programu wielu jego uczestników jest zainteresowanych podjęciem pracy u nas, co cieszy nas niezmiernie, ponieważ z przyjemnością zatrudniamy tak utalentowanych i zaangażowanych absolwentów stażu.”

Maja Kotow, Learning & Development Manager, Marsh EBSC:
„Program Career Starter w Marsh EBSC – to unikalny staż, w którym łączymy możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowych zespołach z indywidualnym rozwojem i nauką. Uczestnictwo w tym programie to wyjątkowa szansa na prowadzenie samodzielnego projektu związanego z wybraną jedną z sześciu ścieżek rozwoju. Przygotowaliśmy angażujące kursy i szkolenia, które wzbogacą wiedzę uczestników i pozwolą im w przyszłości osiągnąć sukces. Otrzymają również wsparcie od doświadczonego Mentora, który będzie wspierał ich rozwój. Zapraszamy do wspólnego odkrywania nowych możliwości i tworzenia przyszłości w Marsh EBSC!”

Aleksandra Ulanowicz, „Career Starter Program” Project Leader, Marsh EBSC
„Zapraszamy ambitnych studentów i absolwentów do naszego prestiżowego programu stażowego w Marsh EBSC, laureata nagrody “ABSL Diamond”. Dołączając do programu, uczestnicy będą rozwijać swoje umiejętności, poznają najnowsze trendy i rozwiązania w branży ubezpieczeniowej. Będąc z nami zyskujesz pewność, że Twoja kariera nabierze rozpędu!:”

O Marsh European European Support Centre (EBSC) w Warszawie
EBSC jako centrum doskonałości, przejęło wewnętrzne operacje oraz procesy od Marsh Europe. Dzięki temu brokerzy mogą w jeszcze większym stopniu skupiać się na potrzebach biznesowych klientów. W naszej codziennej pracy dbamy o efektywność, jakość oraz terminowość wykonywanych zadań. Naszymi głównymi obszarami pracy są zarządzanie polisami ubezpieczeniowymi, obsługa roszczeń, fakturowanie oraz zarządzanie danymi.
W EBSC pracuje obecnie ponad 400 reprezentujących 24 narodowości. Nasze plany są ambitne i zamierzamy nadal rozwijać się w iście start-upowym tempie! Kochamy języki obce – w sumie znamy ich 29 J. Wiemy, że przyjazna, bezpośrednia atmosfera w zespołach, w których każdy może liczyć na wsparcie innych jest kluczowa!

Sprawdź social media i bądź na bieżąco z tym co się dzieje w Marsh McLennan Group!
Marsh McLennan Group: https://www.instagram.com/marshmclennan/
Mash Poland on LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/marsh-poland/